Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Pure
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - антибактеріальна, глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 30×355×400
Категорія - Кришки та сидіння
Інші параметри - Антибактеріальне покриття (кришки)
Комплектація - кришка
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
За типом закриття - плавне закриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Інші параметри | Антибактеріальне покриття (кришки) |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Pure |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | антибактеріальна, глянцева |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | прямокутна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.02 шт. |
- Ціна: 9 999 ₴



