Решітка цільна з нержавіючої сталі для APZ12 Optimal AlcaPlast SOLID-750M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Для водовідвідних жолобів APZ12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 2 807 ₴


