Решітка для водовідвідного жолоби (нержавіюча сталь глянсова) AlcaPlast ZIP-950L
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Для водовідвідних жолобів ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106.Покращений продукт для вимогливих клієнтів Основою є U-подібний профіль, на який клеїться масивна плита з нержавіючої сталі з чистими гострими лініями і матовою обробкою Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304, DIN 1.4301, ČSN 17240.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 2 139 ₴


