Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для прихованих систем інсталяції «сухого» і «мокрого» монтажу Можливість комбінувати різні кольори основної пластини кнопки та її клавіш Подвійний змив, механічний принцип дії Сумісність з усіма прихованими системами інсталяції Alcaplast Матеріал: пластик Діюча сила
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Аксесуари та комплектуючі |
- Ціна: 2 682 ₴


