Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісні з усіма модулями ALCA Система подвійного зливу 3л/6л Розмір: 247х165 мм Кольори: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Кнопки управління |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 834 ₴


