Водостічний жолоб APZ6-Professional - 750 Smart AlcaPlast APZ6-750
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Водоотводящий жолоб Alcaplast APZ6-Professional - 750 Smart горизонтальний випуск, монтаж у стіни. Застосовується для водовідведення на рівні підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 9 536 ₴


