Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водоотводящий жолоб виготовлений з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування). Висота монтажу від 55 мм, з можливістю регулювання по висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 8 348 ₴


