Водостічний жолоб APZ1001 - 850 Smart AlcaPlast APZ1001-850
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Для використання всередині приміщень Для дерев'яних будівель та споруд із збірних конструкцій Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для перфорованої решітки з н
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 8 348 ₴


