Редукція коротка 110/50 для внутрішньої каналізації Ostendorf
В процесі монтажу внутрішньої каналізації нерідко виникає необхідність поєднання труб різного діаметру. У цьому випадку відмінним рішенням стане коротка розтрубна редукція 110/50. Дана модель призначена для поєднання стояка і труби меншого діаметру. Виріб виконано з поліпропілену, тому термін експлуатації елемента складається кілька десятків років.
Редукція коротка 110/50 для внутрішньої каналізації
Конструкція короткої редукції 110/50 дозволяє з легкістю виконати монтаж і демонтаж при необхідності. За рахунок застосування поліпропілену для виробництва виробу, значно пригнічуються шуми та інші призвуки. Іншими перевагами моделі можна назвати:
- сумісність з внутрішньою каналізацією будь-якого конструкційного виконання;
- можливість застосування в житлових і промислових об'єктах;
- простий спосіб установки.
Поліпропіленова редукція відрізняється також стійкістю до гідроудару, механічного навантаження, тому гарантовано прослужить багато років.
Розтрубна редукція для каналізації від Ostendorf
Виробник Ostendorf пропонує раструбную редукцію 110/50 з відмінними технічними характеристиками. Це якісні комплектуючі для внутрішньої каналізації, які допоможуть організувати стабільну безперебійну роботу комунікацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал перехідника | Поліпропілен |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 2" |
| Діаметр різьблення вихідного отвору | Чотири |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 0.51 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Вага | 0.101 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Умовний прохід Ду2 | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 46,39 ₴


