Комплект: MERIDIAN Rectangular чаша пристінного комбін. унітазу, випуск універсальний + бачок 3/4,5 л + MERIDIAN
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-80035
21 576 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROCA |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Маркетингові матеріали | ROCA |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Монтаж | Підлоговий |
| Підведення води | Нижній |
| Підключення до каналізації | універсальне |
| Серія | MERIDIAN |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Тип зливу бачка | 2 кнопки |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 370 мм |
| Основні | |
| Безобідковий | True |
- Ціна: 21 576 ₴


