Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спеціальна обробка для запобігання налипання бруду. Висота монтування 100 мм. У разі комбінації душової кабіни та душового каналу необхідно враховувати розміри окремих виробів. Точні розміри душових кабін можна знайти в технічній таблиці кожного виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 0 мм |
| Гарантия | 300 |
| Длина | 0 мм |
| Категория товаров | Водоотводящие желоба |
| Материал | пластик,сталь |
| Ширина | 0 мм |
- Цена: 20 475 ₴


