CRV2-90 satin (Transparent) Душові двері
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-1QV70U00Z1
30 144 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Прозоре |
| Висота | 1930 мм |
| Гарантия | 60 |
| Довжина | 870 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | Скло |
| Колір профілю | Сатин |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 30 144 ₴

