Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 370 мм |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 419 ₴


