Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба під умивальник SD Natural 500 призначена під умивальник Natural 500. Оснащена двома ящиками з великим простором для речей. Постачається у зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (гвинти, завіси, пробки). Тумба монтується на стіну. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо тумбу під умивальник SD Natural 500 комбінувати з іншими виробами концепції Natural (умивальником Natural 500, дзеркалом Natural 500, пеналом SB Natural закритим, пеналом SB Natural відкритим) та іншими виробами RAVAK.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 450 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 500 мм |
| Категория товаров | Тумбы для ванной комнаты |
| Материал | МДФ/ДСП |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 26 880 ₴


