Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| Гарантия | 120 місяців |
| Довжина | 1730 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Акрил |
| Монтаж | Пристінна |
| Розмір | 170x75 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 770 мм |
- Ціна: 22 512 ₴


