Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wavin |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Категорія товарів | хомут |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 119,34 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wavin |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Категорія товарів | хомут |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 135 мм |