Перехідник 5/4' з підводкою
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 115 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для сифонів |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 206 ₴


