Держатель B-SET BSD2-P 80, 90 (хром)
Доставка 0 грн.

- В наличии
- Код: WZ-D01000A083
19 248 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір металевих деталей для душових дверей BSD2 80 та 90 ліве/праве виконання. B SET містить: Петлі вбудовані в скло з внутрішньої сторони душової кабіни й таким чином спрощують технічне обслуговування. Підіймальний механізм гарантує, що двері автоматично закриються та піднімуться вище порогової планки при відкриванні та закриванні. Чистий метал і масивний дизайн ергономічної ручки підкреслюють величний вигляд всієї душової кабіни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Варианты стекла | Нет |
| Гарантия | 60 |
| Категория товаров | Комплектующие для душевых трапов (каналов, желобов) |
| Цвет профиля | Хром |
| Основные | |
| Материал | Металл |
- Цена: 19 248 ₴

