ASDP3-120 198 (Pearl) Satin Душові двері
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-00VG0UR211
18 048 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 1170 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | метал/пластик/скло |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 18 048 ₴

