Ванна Cayono 160x70 mod 748
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-274800010001
18 273 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 430 мм |
| Гарантия | 360 місяців |
| Довжина | 1610 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Сталь |
| Монтаж | Пристінна |
| Об'єм, л | 93 |
| Підсвічування | Так |
| Розмір | 160x70 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 710 мм |
- Ціна: 18 273 ₴

