Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 430 мм |
| Гарантия | 360 місяців |
| Довжина | 1510 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Сталь |
| Монтаж | Пристінна |
| Об'єм, л | 75 |
| Підсвічування | Так |
| Розмір | 150x70 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 710 мм |
- Ціна: 16 812 ₴


