Водовідвідний жолоб APZ13-DOUBLE9, 550 мм
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ13-DOUBLE9-550
8 696 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 550 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 8 696 ₴

