Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантия | 36 місяців |
| Довжина | 410 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 14 016 ₴


