Сидение OVO-B-II-Opal/Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сидіння Ovo B II підходять для установки в душовий простір 90x90 см. Вантажопідйомність 150 кг гарантується при дотриманні умов монтажу відповідно до інструкцій з монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина | 390 мм |
| Категория товаров | Комплектующие для душевых трапов (каналов, желобов) |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 13 008 ₴


