Хомут жолоба ПП 70 чорний

- В наявності
- Код: WZ-3043663
79,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wavin |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | хомут |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 79,56 ₴

