Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продукт являє собою одну цільну частину. Встановлюється в облицьованому кахлем кутку ванної кімнати (в поєднанні з душовою дверима BLSDP2) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Перед встановленням виробу зверніть увагу на технічну документацію на вкладці «Дані для скачування», цифри, зазначені в назві конкретного виробу, не дають точного розміру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 470 мм |
| Категория товаров | Полукруглые душевые кабины |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 10 704 ₴


