Ванна Saniform Plus 1,5х70 mod 361-1

- В наявності
- Код: WZ-111600010001
12 682 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВАННА KALDEWEI SANIFORM PLUS 150x70 см, 111600010001 Ванни Kaldewei є виробником № 1 на ринку ванн. Товщина металу в даному виробі становить - 3,5 мм. Виробник ванни Kaldewei при дотриманні всіх норм і європейських стандартів розробив інноваційну емаль, яка стає одним цілим зі сталевим листом. Завдяки цьому ванна Калдевей є найміцнішою серед конкурентів, а так само не піддається впливу яких-небудь хімічних речовин. Сталева ванна KALDEWEI проводиться при нанесення на покриття емалі з двошаровим випалюванням. Так само поверхню ванни KALDEWEI стійка до подряпин. Офіційна Гарантія на ванни Kaldewei становить 30 років. Німецький бренд ванн Kaldewei виробляє сталеві ванни покриті емаллю з двошаровим випалюванням. Завдяки високій міцності ванни Kaldewei є лідерами на ринку Європи серед сталевих ванн, при цьому за доступною ціною. Конструкція ванн Калдевей зберігає первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду користування при своєчасному догляді та використанні спеціальних чистячих засобів, Так само поверхню ванни KALDEWEI стійка до подряпин. Прямоугольная форма ванны является классикой среди всех форм ванн. Классика всегда останется в моде и будет выглядеть достойно. Среди ассортимента ванн KALDEWEI присутсвует модель Saniform Plus и Cayono/ Производитель ванн Kaldewei предлагает для потребителей несколько моделей прямоугольных ванн, обеспечив комфортное принятие ванны. Ванна Kaldewei Saniform Plus предназначена для одного человека, слив находится традиционно со стороны. Классическая ванна Калдевей идеально подойдет и будет смотрется в любом интерьере ванной комнаты. У нашому магазині Ви зможете знайти наявності сталева ванна Калдевей саниформ Плюс у розмірі: 140/150/160/170/180 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 420 мм |
| Гарантия | 360 місяців |
| Довжина | 1530 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Сталь |
| Монтаж | Пристінна |
| Об'єм, л | 82 |
| Підсвічування | Так |
| Розмір | 150x70 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 720 мм |
- Ціна: 12 682 ₴

