Описание
Характеристики
Информация для заказа
Регулюючий профіль АNPS розширить виріб на 20 мм. Душові кабіни, двері і нерухомі стінки Supernova можна розширити до 4 см в обидві сторони.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1980 мм |
| Гарантия | 24 |
| Длина | 20 мм |
| Категория товаров | Комплектующие для душевых трапов (каналов, желобов) |
| Материал | металл |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 1 296 ₴


