Панель A Rosa II P 170 N
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-CZ41200AN0
17 376 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 мм |
| Гарантия | 24 |
| Довжина | 30 мм |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 560 мм |
- Ціна: 17 376 ₴

