Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 980 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 13 728 ₴


