Панель A Rosa II L 170 N
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Панель A Rosa II 170 лівостороння або правостороння (L/R) призначена для облицювання асиметричної ванни Rosa II ідентичного розміру та варіанту. Для монтажу акрилової панелі необхідно придбати panelkit Rosa універсальний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 600 мм |
| Гарантия | 24 |
| Длина | 30 мм |
| Категория товаров | Панели для ванн |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 560 мм |
- Цена: 17 376 ₴


