Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 60 |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 14 016 ₴


