Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти скла | Немає |
| Гарантия | 60 |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Колір профілю | Хром |
- Ціна: 11 328 ₴


