SRV 2-80 195 S (Transparent) White Душевой уголок
Доставка 0 грн.

- В наличии
- Код: WZ-14V401O2Z1
11 952 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для створення душової кабіни необхідно двоє розсувних дверей SRV2-S. За допомогою комбінації різних розмірів двох частин отримаєте квадратний або прямокутний варіанти душової кабіни (напр., 75 x 90 см, 90 x 90 см, 80 x 100 см і так далі). Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome Gigant Pro 10° або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. За допомогою регулювальних профілів NPS душову кабіну можна адаптувати до нестандартних розмірів будівельного отвору. Можливе виготовлення атипової душової кабіни. Усі предмети в прайс-листі можна замовити висотою 1950 мм у вигляді нетипового рішення з доплатою 10%. Більше на atp.ravak.ua Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 740 мм |
| Категория товаров | Прямоугольные душевые кабины |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 60 мм |
- Цена: 11 952 ₴

