Водостічний жолоб APZ10 - 650 Black
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ10BLACK-650M
4 478 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання всередині приміщень Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для безбар'єрного доступу Вміст комплекту: Водоотводящий жолоб Монтажний набір: шуруп Ø4,2×38 – 8 шт., дюбель O8 – 8 шт. Самоклеючі гідроізоляційні стрічки Перфорована решітка з нержавіючої сталі Simple 10 матового кольору в охоронній плівці Монтажний набір для кріплення регульованих ніжок: шуруп 4,2×9,5 – 8 шт. Комбінований гідрозатвор Регульовані ніжки, 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 790 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 820 мм |
- Ціна: 4 478 ₴

