Змивна клавіша Sigma 30, подвійний змив, білий матовий лак, легко чиститься покриття, матовий хром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Гарантия | 120 місяців |
| Довжина | 295 мм |
| Категорія товарів | Клавіші змиву |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 6 657 ₴


