Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виріб складається з однієї нерухомої частини та не призначений для самостійного використання. У комплектацію виробу входить кутовий з'єднувальний профіль для кріплення до душових дверей або душової кабіни. Для кріплення до стіни використовується установчий профіль, який входить в комплектацію душових дверей або кабіни. За допомогою регулювального профілю NPS можна вирівняти нерівності будівельного отвору. Нерухома стінка APSS комбінується з душовими дверима ASDP3 (заввишки 1880 мм) для створення 'Г'- подібної душової кабіни. За допомогою двох нерухомих стінок типу АPSS і душових дверей ASDP3створите 'П'- подібну душову кабіну. Можливе виготовлення атипових душових дверей та нерухомої стінки. Усі предмети в прайс-листі можна замовити висотою 1950 мм у вигляді нетипового рішення з доплатою 10%. Більше на atp.ravak.ua Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 760 мм |
| Категория товаров | Душевые двери и перегородки |
| Материал | металл/пластик/стекло |
| Ширина | 60 мм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: 10 272 ₴


