Описание
Характеристики
Информация для заказа
Умивальник Comfort 600 не обладнаний переливом, тому необхідно використовувати сифон для умивальника з фіксованим зливом RAVAK. Його не можна встановити окремо на стіну, тільки з тумбою під умивальник SD Comfort 600. Ми рекомендуємо комбінувати умивальник з іншими виробами RAVAK для повного вирішення й гармонізації дизайну ванної кімнати. Монтажний комплект (з'єднувальні дюбелі, гвинти і т. д.) входить в обсяг поставки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 160 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 640 мм |
| Категория товаров | Раковины подвесные |
| Материал | Керамика |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 10 224 ₴


