Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид затвора | комбінований |
| Вид грат | перфорована |
| Висота | 145 мм |
| Гарантия | 12 |
| Діаметр відводу, см | 4 |
| Довжина | 750 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал решітки | нержавіюча сталь |
| Модель | Koller pool |
| Напрямок випуску | прямий |
| Основні переваги | <> |
| Пропускна здатність, л/хв | 27 |
| Розміщення | врівень з підлогою |
| Сітка в комплекті | Так |
| Склад поставки | душовий лоток,нержавіюча решітка |
| Країна батьківщина бренду | Австрія |
| Кутова конструкція | Немає |
| Форма | прямокутна |
| Колір решітки | Хром |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 999 ₴


