Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект металевих деталей для душових кабін Walk-In Double Wall. Довжина з'єднувального тримача становить 1200 мм й W SET-Uni T- подібне з'єдн. містить: Гарантія: 5 років Стабільність душової кабіни забезпечує опора і металевий тримач у виконанні блискучий (bright alu) або чорний (black).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 50 мм |
| Гарантия | 63 |
| Длина | 1205 мм |
| Категория товаров | Комплектующие для душевых трапов (каналов, желобов) |
| Материал | металл |
| Ширина | 74 мм |
- Цена: 7 584 ₴


