Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус поставляється окремо (без дверцят) в зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (болти, петлі, заглушки) і ручки. У комплектацію шафки входить полиця в кольорі корпусу. Дверцята виготовлені у білому глянцевому кольорі і замовляються окремо в Л/П варіантах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Категория товаров | Шкафы и пеналы для ванной комнаты |
| Материал | МДФ/ДСП |
| Размеры | |
| Длина | 540 мм |
- Цена: 5 535 ₴


