Умывальник керамический Uni 400 B Slim белый

- В наличии
- Код: WZ-XJX01140003
8 016 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Умивальник UNI виготовлений з високоякісної кераміки та призначений для установки тільки на стільницю під умивальник у формі L або I, а також для установки на тумбу для умивальника SUD 260.01. Умивальник повинен поєднуватися зі зливом для умивальника, щоб уникнути переливу води. Для умивальника UNI ми рекомендуємо встановити на стільницю або тумбу подовжений хромований змішувач для умивальника CR 015.00 висотою 311 мм або подовжений змішувач для умивальника 10 ° TD 015.00 висотою 334 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 125 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 400 мм |
| Категория товаров | Раковины подвесные |
| Материал | Керамика |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 8 016 ₴

