Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Гарантия | 61 |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 6 864 ₴


