Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1990 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | метал/пластик/скло |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 776 ₴


