Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 60 |
| Довжина | 860 мм |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 6 816 ₴


