Сидение с крышкой Classic, белое
Описание
Характеристики
Информация для заказа
WC сидіння Classic виконано з міцного білого пластику, оснащеного системою SoftClose. Антибактеріальна композиція сидіння зменшує ріст бактерій, за рахунок включення сполуки срібла. Призначене для WC Classic RimOff. Вирібпристосований однойменній концепції, яка містить декілька ванн, умивальників, змішувачів та меблі для ванної кімнати. Ванна кімната, як і WC може бути обладнана в одному стилі. .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 60 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина | 450 мм |
| Категория товаров | Сидения к унитазам |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 4 080 ₴


