Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1950 мм |
| Гарантия | 24 |
| Довжина | 35 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 4 032 ₴


