Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виріб складається з двох рівних нерухомих частин і двох зігнутих частин, що утворюють розсувні двері. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Спеціально для глибокого піддона Sabina виготовляється знижена душова кабіна Supernova SKCP4 Sabina з вкороченою висотою 1700 мм. Можливе виготовлення атипової душової кабіни. Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1950 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 80 мм |
| Категория товаров | Полукруглые душевые кабины |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 460 мм |
- Цена: 26 832 ₴


