Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба під умивальник на стільницю призначена під умивальники на стільницю Moon, Formy, Solo та керамічні умивальники Ceramic, Ceramic Slim, Uni та Uni Slim Ви можете вибрати білий глянець або декор з горіхового дерева, дуба або сатину. Поставляється у зібраному вигляді, включаючи монтажний комплект (гвинти, петлі, заглушки). Шафа монтується на стіну.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 0 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 0 мм |
| Категория товаров | Тумбы для ванной комнаты |
| Материал | МДФ/ДСП |
| Ширина | 0 мм |
- Цена: 24 467 ₴


