Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафка під умивальник SD Chrome II з двома ящиками, в білому кольорі (лакований МДФ), з можливістю вибору кольору корпусу. Шафка поставляється в зібраному вигляді, включаючи монтажний комплект (петлі, шурупи, наклейки) і ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravak |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 0 мм |
| Категория товаров | Шкафы и пеналы для ванной комнаты |
| Материал | МДФ/ДСП |
- Цена: 22 365 ₴


